Nasze stowarzyszenie objęło patronatem organizowany przez wydawnictwo Polski Drukarz Karnawałowy Bal Poligrafów 2011. Odbędzie się on w ostatnią sobotę karnawału, czyli 5 marca 2011, w godzinach od 20 do 6, w Łodzi, w klubie muzycznym Broadway18 przy ul. Stefanowskiego 17.
W programie zapewniamy znakomitą zabawę taneczną przy orkiestrze do białego rana, występy profesjonalnych tancerek i tancerzy w rytmach samby, dla chętnych naukę tańców latynoamerykańskich, zacieśnienie więzi i nawiązanie nowych kontaktów towarzyskich i biznesowych, możliwość wymiany informacji i opinii na temat nowości oraz trendów w poligrafii w 2011 roku. Oczywiście nie zabraknie potraw i napojów dla wymagającego podniebienia (menu poniżej). Pragniemy, aby ta noc stała się niezapomniana dla wszystkich uczestników balu i żeby w naszym mieście, Łodzi, spotkała się elita polskiej poligrafii.
Zapraszamy więc uroczyście do udziału w Karnawałowym Balu Poligrafów 2011. Zaproście Państwo na Bal także swoich przyjaciół, współpracowników oraz najlepszych klientów.

Pełny program można pobrac: tutaj