Polska ekspozycja zajmie ponad 200 m2 i podzielona będzie na trzy położone blisko siebie „wyspy”. Około 60 m2 tej powierzchni zajmie stoisko Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego, reszta należeć będzie do dziewięciu polskich firm – członków PSSiDC. Wszystkie stoiska, zgodnie z założeniami organizatorów, będą miały wspólne logo:

 

Założeniem organizatorów wspólnej ekspozycji jest promocja polskich drukarń sitodrukowych i cyfrowych oraz dostawców tej branży. Zwiedzający będą mogli zabrać ze sobą materiały dotyczące oferty członków Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego oraz katalog wszystkich prezentujących się wystawców „Polskiego Pawilonu” na targach FESPA 2007.

 

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia targów FESPA 2007 w Berlinie. Będą to największe w historii targi tej branży. Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego z przyjemnością będzie gościć na swoim stoisku wszystkich zwiedzających przybyłych z Polski i nie tylko, oferując poza zapoznaniem się z ofertą, możliwość odpoczynku w towarzystwie przyjaciół z Polski.

 

Przygotowaliśmy również miejsce na prezentację informacji o członkach naszego stowarzyszenia (podobnie jak na targach Poligrafia czy Euroreklama są to stojaki na ulotki) i prosimy o dostarczenie materiałów (folderów, ulotek itp.) na stoisko G340E w hali 3.1 lub przesłanie ich do 25.05.2007 do siedziby stowarzyszenia. To doskonała okazja do prezentacji oferty na targach, dla tych którzy nie zdecydowali się na wystawianie w Polskim Pawilonie.

 

Przypominamy, że aby otrzymać nieodpłatnie identyfikator uprawniający do wejścia na targi należy się zarejestrować na stronie:

 

www.fespa2007.com